Merkez

Tekstil Organize San. Böl. 102. Cad. No:109

Şube

Ünalan Mah. Barbaros Cad. No:39/B Merkez/UŞAK

Telefon

0276 222 04 40

Hakkımızda

Ege Bölge Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Firmamız 19.07.2013 tarihinde Uşak Organize Sanayi Bölgesi 102. Cadde No:109 Uşak adresinde faaliyete başlamıştır. Firmamız TC Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğü 19.07.2013 tarih ve 832 belge no ile ortak sağlık ve güvenlik birimi yetki belgesine sahiptir.

 

Misyonumuz; müşterilerimizin talep ettiği hizmetleri şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde en üst seviyede karşılayarak mükemmeliyetçi ve ekonomik bir bakış açısı ile değerlendirmek ve uygulamaktır.

 

Vizyonumuz; sektörümüz içerisinde verdiğimiz danışmanlık hizmeti ve doküman kalitemiz ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak Türkiye’nin en kurumsal ve en başarılı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olmaktır.

0 +

Yıllık Tecrübe

0

Şube

0

İdari Personel

0

İşyeri Hekimi

0

İş Güvenliği Uzmanı

0

Sağlık Personeli

Misyon

Müşterilerimizin talep ettiği hizmetleri şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde en üst seviyede karşılayarak mükemmeliyetçi ve ekonomik bir bakış açısı ile değerlendirmek ve uygulamaktır.

Vizyon

Sektörümüz içerisinde verdiğimiz danışmanlık hizmeti ve doküman kalitemiz ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak Türkiye’nin en kurumsal ve en başarılı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olmaktır.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz?

Tüm sorularınız ve bilgi almak istediğiniz konular için bizimle direkt iletişime geçebilir, hizmet alanlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

EGE BÖLGE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

FEHMİ ULAŞAN

Yönetim Kurulu Üyesi
Şirket Müdürü

DR. MAHİR KULA

Yönetim Kurulu Üyesi

DR. FİKRİ PEHLİVAN

Yönetim Kurulu Üyesi